NAŠE PRODUKTY
CO JE NOVÉHO?

Vítejte v našem e-shopu!

Publikováno: 21.05.2018

Vítejte v našem e-shopu!

Stránky v rekonstrukci. Děkuji za pochopení Vážení zákazníci, srdečně vás vítáme v našem novém internetovém obchodu Fit-hit.cz

Detail novinky
VYHLEDÁVÁNÍ

Aktuálně

Podkategorie: Aktuálně

 

Seznamte se...

       

 

A je to tu přátelé, rozjíždíme nový internetový projekt NewVoice. Jsem tomu opravdu moc ráda a chtěla bych to s Vámi nějakým způsobem oslavit. A jelikož je po Vánocích a mnozí z nás jsou ještě pohádkově naladěni, povím vám příběh. A o čem jiném by mohl být, než o vzniku časopisu NewVoice.

Za dob dávných věků, kdy lidé pravidelně zasedali k televizím, zapomínali se hýbat, zapomínali myslet a cpali se nejlevnějším nezdravým jídlem, povstal rytíř. Silný, nebojácný a neohrožený NewVoice. Internetový časopis. Tvářil se stejně, ale byl přece poněkud odlišný od ostatních. Spojoval témata jako veganství, alternativní medicínu, osobní rozvoj, duchovno, pomoc zvířatům, jídlo a humor. Na samém začátku roku 2015 NewVoice usoudil, že je čas vyjít mezi lidi. Sehnal si vhodné redaktory a nyní neohroženě vchází do světa internetu.

Jeho úkol je jasný. Kašle na to, co si pomyslí lidé v okolí. Bude prezentovat to, co jemu připadá správné bez ohledu na masy. Je tu proto, aby se postavil za práva zvířat, za základní principy lidství jako je soucit a pochopení. Přichází s novým pohledem na svět kolem nás. Dělá sondu do lidské duše a mysli. Propaguje zdravý životní styl a alternativní způsoby života i léčby nemocí. Je tu pro ty, kteří chtějí slyšet onen NovýHlas a chtějí posunout svět k lepšímu. Ty, kteří ho neslyší, netrestá protože ví, že každý má svou cestu.  

Je vám jistě jasné, že tento příběh dnes nemohu dopsat do konce. Běh událostí je teprve na začátku a co NewVoice čeká, uvidíme v následujících měsících a letech. Pokud se vám náš hrdina líbí, budeme rádi za vaši podporu a pomoc. Především však budeme rádi, pokud budete NewVoice na internetu sledovat. Bude se totiž často objevovat s nejrůznějšími články, rozhovory, recepty i projekty z výše zmíněných oblastí. Byl stvořen, aby pomáhal a inspiroval. Přejme mu tedy hodně štěstí a hodně spokojených čtenářů. 

Tvorba webových stránek